O FIRMIE:

Od 2002 roku jesteśmy z dumą wyłącznym przedstawicielem w Polsce jednej z wiodących amerykańskich firm paznokciowych - PRETTY WOMAN LLC.

Co za tym idzie jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem szerokiej gamy produktów do paznokci marek "Pretty Woman", "Kinetics", "Pro Manicure", "Epsilon-Kinetics" będących własnością w/w firmy. Dostarczamy Państwu kompleksową ofertę produktów do dłoni i paznokci, Poczynając od akcesoriów do manicure i pedicure, poprzez różne tipsy, sztuczne paznokcie, pełne linie akrylu i żelu, po szeroką, najnowszą i zawsze aktualna gamę zdobień, produktów pielęgnacyjnych czy przyborów kosmetycznych.

Stosowanie naszych produktów staramy się przybliżać Państwu i ułatwiać poprzez ofertę szkoleń z zakresu metody akrylowej i żelowej, jak również zdobień, które kończą się przyznaniem międzynarodowego certyfikatu wg światowego wzoru "Kinetics".

Oprócz sieci sprzedaży w Warszawie, posiadamy ogólnopolską sieć dystrybutorów m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Kielcach, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Gorzowie Wlkp., Rzeszowie, Dzierżoniowie, Zielonej Górze. Ciągle rozbudowując sieć sprzedaży, zapraszamy do współpracy nowych przedstawicieli i partnerów handlowych.

Zaopatrujemy zarówno sklepy, jak i salony kosmetyczne. Zapraszamy także do bezpośrednich zakupów wysyłkowych / za pobraniem / odbiorców indywidualnych.

NASZE MARKI

Kinetics    Epsilon    Solingen
Pretty Woman    Blizx

sztuczne paznokcie, tipsy, cążki, cęgi, obcinacze, gilotyny, nożyczki, pincety, szpatułki, zestawy do manicure, pedicure, tarki, żyletki, omegi, unny, pilniki, polerki, pilniki szklane, akryl, żel, primer, dehydrator, lakiery, odżywki do paznokci, top coat, oliwka, utwardzacz, szkło akrylowe, pedzle, zdobienia, naklejki, kalkomanie, folie, cekiny, szablony, farbki, flamastry, gilotyna, zmywacz, korektor,